IT hooldus ja haldus ettevõtetele

Professionaalne IT abi Tartus ja Lõuna-Eestis

IT hooldus ettevõtetele

Tagame sinu ettevõttele IT-toimimise ning pakume asjatundlikku abi ka töötajatele. IT täishaldus aitab ennetada probleeme ning vähendada ootamatuid tööseisakuid ning ettevõttel ja selle töötajatel on võimalik täielikult pühenduda oma põhiäriga teenitavate tulude suurendamisele ja tootlikkuse tõstmisele.

Hoolduslepingu puhul teostame perioodilisi hooldustöid, et ennetada probleeme ja vigu. Rikete korral reageerime kiirelt ja efektiivselt.

Pakume erinevaid ja paindlikke lahendusi vastavalt vajadustele.

IT-tugiteenuse abil saavad kasutajate pöördumised lahenduse kindla püsimakse alusel telefoni või kaughalduse teel. Töid kliendi juures teostatakse lisatasu eest. IT-tugiteenus on sobiv väiksematele ettevõtetele, kelle IT-süsteemid piirduvad lihtsate kontorilahendustega.

IT-haldusteenuse abil saavad kasutajate pöördumised kindla püsimakse alusel lahenduse telefoni, kaughalduse või kliendi asukohas teostatavate tööde abil. Lisaks kasutajate nõustamisele sisaldab teenus ka juhtkonnale IT-arenguvaate pakkumist ja tasuta IT-kaardistust.

IT korrastusprojektid. Kui olemasolev IT-süsteem sisaldab ettevõtte jaoks arvestatavaid äririske (madal turvalisus, ebastabiilsed teenused, amotriseerunud seadmed vms), siis soovitame olukorra parendamiseks läbi viia IT-korrastusprojekt. Lisaks äririskide maandamisele alandab edukas korrastusprojekt IT-halduskulusid ning tõstab efektiivsust, mis tasuvad end ära juba ühe aastaga.

©2024 Maxi IT OÜ | Lõunakeskus, Lääneringtee 39 Tartu 50501 | Tel 545 222 00

Search